Plansza informacyjna na jasnym tle przedstawia logotyp Krajowego Planu Odbudowy oraz informację o finansowaniu przez Unię Europejską w ramach programu NextGenerationEU. W centralnej części znajduje się tekst informujący, że Ministerstwo Cyfryzacji oraz Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy realizują przedsięwzięcie „Zestawy narzędzi IT na potrzeby prowadzenia lekcji zdalnych lub hybrydowych dostarczone szkołom zawodowym i instytucjom kształcenia ogólnego”. W dolnej części grafiki znajduje się informacja o dofinansowaniu z Unii Europejskiej w wysokości 99 408 735,28 PLN.

W trosce o zapewnienie jak najlepszych warunków rozwoju edukacyjnego dzieci i młodzieży, Gmina Niebylec nieustannie podejmuje działania mające na celu unowocześnianie infrastruktury oświatowej oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wspierających proces kształcenia.

Wójt Gminy Niebylec, Pan Eryk Trojanowski, podpisał kolejną umowę w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, dotyczącą doposażenia szkół w nowoczesny sprzęt informatyczny.

Jak już informowaliśmy, w ramach wcześniejszych działań gmina otrzymała przenośne urządzenia multimedialne, w tym:

  • 109 sztuk laptopów,
  • 25 sztuk laptopów przeglądarkowych,
  • 49 sztuk tabletów

Obecne przedsięwzięcie obejmuje „Wdrażanie inwestycji C2.2.1 Wyposażenie szkół/instytucji w odpowiednie urządzenia i infrastrukturę ICT w celu poprawy ogólnej wydajności systemów edukacji, wskaźnik C12L Zestawy narzędzi informatycznych na potrzeby prowadzenia lekcji zdalnych lub hybrydowych dostarczone szkołom zawodowym i instytucjom kształcenia ogólnego”.

W ramach tego projektu szkoły w Baryczce, Bliziance, Gwoźnicy Górnej, Jaworniku, Konieczkowej, Lutczy i Niebylcu otrzymają 54 zestawy multimedialne, składające się
z następujących elementów:

  • tablet piórkowy (graficzny),
  • słuchawki z mikrofonem,
  • mikrofon ze stacją do zbierania dźwięków z sali,
  • kamera,
  • statyw wysoki,
  • koncentrator (HUB) USB.

Gmina Niebylec konsekwentnie realizuje działania zmierzające do poprawy jakości edukacji i tworzenia nowoczesnego środowiska nauczania. Dzięki pozyskanym środkom możliwe będzie dalsze unowocześnianie zaplecza technicznego szkół oraz wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów.

 

Na jasnym tle znajduje się poziomy pasek informacyjny z logotypami programu finansowania. Po lewej stronie widoczny jest czerwony symbol oraz napis „Krajowy Plan Odbudowy”. Obok znajduje się flaga Rzeczypospolitej Polskiej z podpisem „Rzeczpospolita Polska”. Po prawej stronie umieszczono napis „Sfinansowane przez Unię Europejską NextGenerationEU” oraz flagę Unii Europejskiej.

Tabliczka w drewnianej ramie z życzeniami z okazji Dnia Edukacji Narodowej, umieszczona na drewnianym tle, ozdobiona żółtymi kwiatami (prawdopodobnie gerberami). Tekst skierowany jest do dyrektorów, nauczycieli i pracowników oświaty, zawiera podziękowania oraz życzenia zdrowia, wytrwałości i satysfakcji z pracy. Podpisani: Eryk Trojanowski, Wójt Gminy Niebylec, oraz Witold Koza, Przewodniczący Rady Gminy. W lewym dolnym rogu znajduje się herb gminy Niebylec.

Grupowe zdjęcie siedemnastu młodych osób, stojących na tle ceglanej ściany z neonowym napisem „SPACE THAT” oraz roślinami w tle. Wszyscy ubrani elegancko, z identyfikatorami na szyjach – część z nich oznaczona jako „Organizator”. Osoby patrzą w stronę aparatu, większość ma poważne lub neutralne wyrazy twarzy. Zdjęcie prawdopodobnie wykonane podczas wydarzenia lub konferencji.

Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza nabór kandydatów na Delegatów Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego III kadencji. To inicjatywa, która ma na celu zaangażowanie młodzieży w życie publiczne i samorządowe regionu oraz stworzenie przestrzeni do dialogu i współpracy z władzami województwa.

Młodzieżowy Sejmik Województwa Podkarpackiego będzie składał się z 33 delegatów reprezentujących pięć okręgów wyborczych, odpowiadających terytorialnie okręgom do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Kadencja Sejmiku potrwa dwa lata.

Kto może zostać kandydatem?

Kandydatem na Delegata może zostać osoba, która:

  • na dzień składania zgłoszenia ukończyła 17 lat, a nie ukończyła 22 roku życia,
  • zamieszkuje na terenie województwa podkarpackiego.

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Niebylcu zaprasza do swojego zespołu!

Miejsce pracy: Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Niebylcu
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
Godziny pracy: 7:00 – 15:00
Wynagrodzenie: 5 000 zł + wysługa lat

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie list płac,
  • rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym,
  • wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniach,
  • prowadzenie dokumentacji płacowej i ubezpieczeniowej,
  • obsługa programów Płace Vulkan i Płatnik.

Wymagania:

  • minimum 3-letni staż pracy, w tym 2 lata doświadczenia w naliczaniu płac,
  • wykształcenie średnie,
  • znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,
  • biegła obsługa komputera (pakiet Office),
  • umiejętność naliczania wynagrodzeń w oświacie, znajomość Karty Nauczyciela,
  • odpowiedzialność, rzetelność, kultura osobista.

Dokumenty aplikacyjne:

CV, list motywacyjny oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych należy dostarczyć do dnia 19 września 2025 r. do godziny 12:00:

  • pocztą lub osobiście na adres:
    Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół, 38-114 Niebylec 182a (budynek GOK – II piętro)
    z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko specjalisty do Referatu Płac i Ubezpieczeń Społecznych.

Szczegółowe informacje dostępne są w ogłoszeniu na: https://gzeas.gminaniebylec.pl/aktualnosci/ogloszenie-o-naborze-na-wolne-stanowisko-urzednicze-65.html

Wejście do budynku przedszkola i żłobka samorządowego w Niebylcu. Po lewej stronie znajdują się białe drzwi z kolorową, dziecięcą grafiką przedstawiającą krajobraz z tęczą, domkiem i drzewami. Obok drzwi umieszczone są dwie czerwone tablice z nazwami placówek oraz godło Polski. Budynek wykończony jest drewnianą elewacją, a po prawej stronie widoczne są kolorowe słupy w odcieniach żółci i pomarańczu oraz metalowa poręcz przy pochylni.

Dyrektor Żłobka Samorządowego w Niebylcu informuje, że z dniem 1 kwietnia 2025 roku rozpoczyna się rekrutacja dzieci do naszej placówki na rok szkolny 2025/2026.

Wszystkich zainteresowanych rodziców i opiekunów prawnych zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji oraz harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym.

Kompletną dokumentację, tj. "Wniosek o przyjęcie dziecka do Żłobka Samorządowego w Niebylcu" wraz z niezbędnymi załącznikami, można składać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 bezpośrednio u Dyrektora Żłobka lub w sekretariacie.

Załączniki:

  1. Regulamin rekrutacji dzieci do Żłobka Samorządowego w Niebylcu
  2. Harmonogram rekrutacji do Żłobka Samorządowego w Niebylcu na rok 2025/2026
  3. Wniosek o przyjęcie dziecka do Żłobka Samorządowego w Niebylcu na rok 2025/2026
  4. Potwierdzenie woli przyjęcia
  5. Klauzula informacyjna dla rodziców/opiekunów prawnych dziecka w związku z ubieganiem się o przyjęcie do żłobka oraz zawarciem umowy

Kontakt:
📞177462088
📩Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.